Halowe turnieje młodziczek i juniorek Olimpii Grudziądz

7 lutego 2015 (sobota) drużyna młodziczek Olimpii (rocznik 2002 i młodsze) weźmie udział w turnieju halowym w Brodnicy. Będzie to pierwszy cykl spotkań pomiędzy pięcioma drużynami grupy północnej o Mistrzostwo Młodziczek K-P ZPN. Turniej rozpocznie się o 10.00. Zespół dziewczynek zagra przeciw UKS Mustang Wielgie, UKS Gol Brodnica, UKS Orion Gmina Grudziądz, KKP Chełmża.

Zbiórka o 8.00 na Olimpii. Jedziemy autami. Zabieramy ze sobą zielone stroje, buty halowe, ochraniacze, dresy.

Kadra na turniej:

Kasia Sz.

Patrycja C.

Klaudia Sz.

Julia S.

Alicja P.

Martyna B.

Wiktoria S.

Patrycja A.

Marcelina C.

Dzień później 8 lutego 2015 (niedziela) o 10.00 drużyna juniorek Olimpii (rocznik 1999-2001) będzie gospodarzem turnieju halowego organizowanego na hali Zespołu Szkół w Mokrem koło Grudziądza. Mecze rozgrywane będą pomiędzy pięcioma zespołami: Olimpią Grudziądz S.A., UKS Orion Gmina Grudziądz, Unifreeze Górzno, KKP/Gim. nr 6 Bydgoszcz, Tęcza Bydgoszcz. Będą to mecze mające na celu wyłonić finalistów Mistrzostw Juniorek KP ZPN, które odbędą się w marcu w Toruniu.

Zbiórka o 9.30 na hali ZS w Mokrem. Gramy w strojach klubowych, swoich butach halowych, ochraniaczach.

Kadra na turniej:

Wiktoria B.